Věda. Moje láska. Můj zdroj inspirace. Pokud je hraní mým celoživotním partnerem a psaní milencem, pak věda je mi přitažlivým sousedem, se kterým mohu koketovat jak chci, ale protože mám partnera (herectví) a milence (psaní) k tomu, nezbývá mi na něj příliš času, a tak mu jen přes plot mávám, občas s ním pár vět prohodím a pobudu s ním déle pouze, když mám opravdu čas.

Tak to holt narovinu je. Přestože jí vděčím za většinu věcí, které dělám, a především za to, jak je dělám. Hraní i psaní jsou způsoby jak vyjadřovat své vnitřní stavy. Myšlení i pocity. Cestu k vědě mi otevřeli na Fakultě humanitních studií. Plně rozvinout mi ji pomohli na pražské DAMU, na katedře Scénologie (Teorie a praxe scénické tvorby).

V současnosti vzniká web pro samostatný projekt, který bude vycházet z mojí dosavadní práce ve výzkumu. Veškeré výsledky výzkumu buď vyšly v recenzovaných časopisech nebo jsou dohledatelné v rámci webů DAMU ve formě různých abstraktů a statí. Díky tomuto projektu budou na jednom místě a lze k nim přidat i to, co cestou odpadlo, bylo jen dílčím poznatkem a nemělo to tedy dostatečnou hutnost pro publikaci v recenzovaném časopisu. Projekt mi tedy umožní letitou sveřepou práci zveřejnit v maximálním rozsahu a zároveň komukoliv, kdo by na ni chtěl navázat a pokračovat, tím zpřístupní dostatek informací ke zdařilému startu. Všichni ostatní zde snad naleznou alepoň kratochvilnou zábavu. Tématicky se bude věnovat oblastem: Performance – 1989 – Americké herectví.