Většina herců v reklamě je ráda za jakoukoliv práci. Co propagují, je jim jedno. Udělají, co se jim řekne, vezmou peníze a odejdou středem. I tak se k tomu dá přistupovat. Ale je to cesta do pekel. Když jde o nezdravý nápoj, budiž. Ale pokud propagujete politickou stranu, pochybné fondy, hazard, nemravné půjčky a podobné piškuntálie, připravte se na důsledky, které toto vysoce neetické jednání s sebou přináší.

Osobně bych se takovou cestou vydala pouze ve chvíli, kdy opravdu nebude zbytí a hrozilo by vyhlazení celé rodiny hladomorem. A i tak bych se ale styděla až na půdu.

Obvykle je to naprosto snadné. V reklamní branži nejste nikam strkáni se svázanýma rukama a zavázanýma očima. Můžete se svobodně rozhodnout, jestli danou nabídku vezmete nebo ne. Osobně jsem si vybírala podle toho, co sama používám. Nejen proto, abych se nemusela stydět a práce mi dělala radost, ale především proto, že například nebudu dvacet hodin v kuse na place pojídat makové sušenky a tvrdit jak jsou bezva, když mák nejím. Pokud si mohu vybírat, pak budu točit reklamy na věci a služby, které mě osobně baví.